Film
film
Galeria
Eko Styl

Paintball i Archery Tag

 

Szukacie ciekawej rozrywki, chcecie aktywnie spędzić czas w gronie znajomych lub rodziny? Sławogród proponuje Wam niecodzienny pomysł na wieczór kawalerski, panieński, urodziny, wyjście firmowe, event każdego rodzaju. Zapraszamy do skorzystania z organizowanych przez nas rozgrywek plenerowych, które zapewnią dreszczyk emocji i zdrową dawkę adrenaliny w czasie zabawy.

PAINTBALL

To jedna z najbardziej popularnych gier zespołowych odbywających się w plenerze. Na specjalnie przygotowanym terenie uczestnicy zabawy, podzieleni na drużyny, stoczą ze sobą bitwę przy użyciu markerów zasilonych sprężonym powietrzem. Za amunicję posłużą kolorowe kulki wykonane z żelatyny oraz wypełnione farbą spożywczą. Nasz instruktor przeszkoli w używaniu sprzętu do paintball’a, zadba o bezpieczeństwo zabawy, a także poprowadzi grę według różnych scenariuszy. Zapewniamy kompleksowy ubiór: maska, strój, rękawice oraz marker z wyposażeniem.

Pakiet podstawowy (ubiór, marker, 100 kulek) – 45 zł / os.

Kolejne 100 kulek20 zł

ARCHERY TAG

Walki na łuki, bitwy łuczników (archery tag) to sport z pogranicza łucznictwa. Doskonała i bezpieczna alternatywa dla takich atrakcji, jak paintball czy laser Tag. Gra wymaga od uczestników taktycznego myślenia, kreatywnego podejścia do napotykanych trudności, a także sporo ruchu. W rozgrywce używamy prostych w obsłudze łuków, które mają niewielką siłę naciągu cięciwy oraz strzał posiadających bezpieczne, piankowe „groty”. Sprzęt do archery tag nie wymaga doświadczenia w łucznictwie, dlatego zagrać mogą już dzieci. Zalety archery tag to:  bezpieczna zabawa, po uderzeniu strzałą nie pozostają żadne siniaki, strzały w przeciwieństwie do kulek nie kończą się, udział w zabawie bez zbędnych strojów ochronnych.  Archery Tag to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego w nowej formie sportowej rywalizacji. Uczestnikom zapewniamy wstępne szkolenie, sprzęt niezbędny do gry (łuk, strzały, maska ochronna), obsługę techniczną i sędziowską, teren do rozgrywki oraz ciekawe scenariusze zabawy. 

Rozgrywka – 1 godzina:

  •  6-8 uczestników – 40 zł / os.
  •  9-12  uczestników – 35 zł / os.
  • 13 i więcej uczestników – 30 zł / os.